UWAGA!

Uprzejmie informujemy, że blog [zwłaszcza niektóre notki] może zawierać drastyczne sceny pełne przemocy, przekleństwa i innego rodzaju rzeczy nieprzeznaczone dla osób młodocianych.
Przez wzgląd na to, że my niżej podpisane autorki nie chcemy przykładać ręki do demoralizacji młodzieży informujemy, że część treści może być niestosowna dla osób młodszych. Średnia granica wieku to +15, osoby młodsze czytają na własną odpowiedzialność, podobnie jak i starsze o słabszych jednak nerwach.
Z wyrazami szacunku,
autorki: Szalona i Szurnięta
PS: Nie bierzemy też udziału w żadnych konkursach typu Libster Awards, choć bardzo cieszy nas każda nominacja. Po prostu nas to nie interesuje.
S&S

niedziela, 15 maja 2016

PRZERWA TECHNICZNA

Z różnych względów jesteśmy zmuszone ogłościć OFICJALNIE przerwę techniczną, bowiem nieoficjalnie po prostu od dawna nie byłyśmy w stanie zaprezentować Wam nowej notki.

Rozdział 19 jest napisany mniej więcej w 1/3, ale kiedy się pojawi - nie wiemy.

Mamy nadzieję wrócić do Was z nowym zapałem, chwilowo jednak mamy syndrom wypalenia w tym temacie. Plany są, nawet dalekosiężne, ale... właśnie. Ale. Postaramy się odnaleść zagubioną wenę i powrócić do Was z nową energią.

Do zobaczenia (przeczytania...?),
Szalona i Szurnięta
S&S

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz