UWAGA!

Uprzejmie informujemy, że blog [zwłaszcza niektóre notki] może zawierać drastyczne sceny pełne przemocy, przekleństwa i innego rodzaju rzeczy nieprzeznaczone dla osób młodocianych.
Przez wzgląd na to, że my niżej podpisane autorki nie chcemy przykładać ręki do demoralizacji młodzieży informujemy, że część treści może być niestosowna dla osób młodszych. Średnia granica wieku to +15, osoby młodsze czytają na własną odpowiedzialność, podobnie jak i starsze o słabszych jednak nerwach.
Z wyrazami szacunku,
autorki: Szalona i Szurnięta
PS: Nie bierzemy też udziału w żadnych konkursach typu Libster Awards, choć bardzo cieszy nas każda nominacja. Po prostu nas to nie interesuje.
S&S

sobota, 23 sierpnia 2014

Wielkie przeprosiny bez pokrycia...

PRZEPRASZAMY!!!
Przepraszamy wszystkich wytrwałych czytelników, którzy od baaardzo długiego czasu czekają na notkę. Niestety było bardzo wiele czynników, które nam nie pozwoliły napisać notki:
  • Szkoła (tak wiemy, są wakacje, ale wtedy nie były ;) )
  • Dla odmiany wakacje (w cholernych rozjazdach, a wtedy nie da się pisać)
  • Skoki narciarskie (skończyły się i znowu zaczęły, mamy tylko nadzieję, że ich za to nie znienawidzicie)
  • I wiele drobnych czynników, o których nie warto wspominać.
W ramach pocieszenia (lub nie) obiecamy dodać notkę do 1 września na osłodę rozpoczęcia roku. Jeśli tego nie zrobimy, to nałożymy na siebie karę w postaci zakazu oglądania skoków do końca roku ;)
Jeśli ktoś chciałby poznać skoki na wesoło (postacie tu ukazane, nie są takie jak w rzeczywistości) zapraszamy na Zesłani na Finlandię. Jeszcze raz przepraszamy i gorąco zachęcamy do czytania wspomnianego bloga, a także oglądania skoków.

Zawsze Wasze, S&S

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz